Kako čisto drugačno bi bilo naše srečevanje, če bi se srečevali tako, kot da se zadnjikrat vidimo. Potem bi morda izrekli tisto besedo ljubezni, priznanja, zahvale, prošnje za odpuščanje. (Metka Klevišar)

KVIZ O SV. DOMINIKU SAVIU

V soboto, 24. oktobra, je bil v Slomškovem zavodu kviz ministrantov, ministrantk in bralcev oz. bralk pri maši.

Mladi iz župnije Sv. Duh so letos že tretjič sodelovali na kvizu. L. 2012 je bil na Ponikvi o škofu Antonu Martinu Slomšku. L. 2013 je bil v Mariboru o mučencu Alojziju Grozdetu. Letos pa so se mladi preizkušali v poznavanju življenja sv. Dominika Savia, zavetnika ministrantov in ministrantk. Dvakrat - leta 2012 in 2013 - so naši mladi "pristali" na 3. mestu, letos pa jim je izmed 16 ekip "za las" ušlo prvo mesto in so bili drugi. Čeprav namen teh srečanj ni tekmovanje,  je pa pohvalno, da stvar vzamejo resno in se nanjo temeljito pripravijo.

Naj jim bo na tem mestu izrečena skromna zahvala in čestitke od srca!

Pa še nekaj fotografij za popestritev!

Fantje iz raznih župnij pa so se pomerili v malem nogometu.

Franc Pečnik