SREČANJE CERKVENIH PEVSKIH ZBOROV IN OBHAJANJE SV. CECILIJE

Prejšnjo nedeljo (16. novembra) je bilo v župniji Limbuš srečanje cerkvenih pevskih zborov dekanije Maribor. Udeležilo se ga je 16 zborov, med njimi tudi zbor župnije Sv. Duh na Ostrem vrhu.

V petek, 21. novembra, na predvečer sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe, pa so se cerkvene pevke zbrale pri Felovih in praznovale god svoje zavetnice sv. Cecilije. Ob tem se je organistinja  Darinka Maček zahvalila pevki Faniki Knap, ki je dolgih 40 let prepevala na koru. V znamenje zahvale ji je škof-apostolski administrator podelil tudi zahvalno listino, ki ji jo je izročil domači župnik.